Kurs spółki 6.34 (0.63%)

Systemy Zarządzania

       Mostostal Płock S.A. jest firmą z wieloletnią tradycją w zakresie produkcji i kompleksowych usług montażowych konstrukcji stalowych i budowlanych w kraju i za granicą.

 

       Głównym kierunkiem polityki naszej Firmy w osiągnięciu celów jakościiowych jest świadome osiągnięcie jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług w pełni zadowalających Klienta i spełniających warunki bezpiecznego uzytkowania.

   

 

    Głównym kierunkiem polityki naszej Firmy długofalowej strategii rozwoju naszej Firmy jest dążenie do utrzymania znaczącej pozycji w branży montażowo-produkcyjnej, co osiągamy stosując świadome uzyskanie jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług w pełni zadowalających Klienta i spełniających warunki bezpiecznego użytkowania oraz poprzez systemowe podejście do oceny wpływu produkcji i usług na środowisko zgodnie z wymogami norm ISO9001:2008, ISO 14001:2004, PN-EN ISO 3834-2:2007, PN-EN 1090-1+A1:2012 i innych. Skuteczność naszego Zintegrowanego Systemu Zarządzania jest w sposób ciągły doskonalana.